Restrukturyzacja firm

Restrukta

Rozpoczniemy restrukturyzację w ciagu 48h

Jeśli Twoja firma znajduje się w sytuacji zadłużenia, niezwłocznie podejmij działania. Skontaktuj się z nami, aby poznać możliwości wsparcia w restrukturyzacji Twojego biznesu. Przygotujemy spersonalizowany plan działania, który pomoże Ci przezwyciężyć trudności finansowe i przywrócić stabilność. Nie pozwól, aby zadłużenie utrudniało rozwój Twojej firmy – przejmij kontrolę nad jej przyszłością już teraz!

Jesteśmy grupą ekspertów, którzy znajdą najlepsze rozwiązanie Twojej sytuacji, z nami nie musisz już martwić się o swoją przyszłość. 

Skontaktuj się z nami!0+

ZATWIERDZONYCH UKŁADÓW RESTRUKTURYZACYJNYCh
O Nas

Izabela Rajczyk

Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła aplikację radcowską w ramach Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Wpisana na listę radców prawnych w Poznaniu. Ukończyła studia podyplomowe z Prawa Upadłościowego i Naprawczego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studia podyplomowe z zakresu ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Jest kwalifikowanym doradcą restrukturyzacyjnym (nr licencji 906).

O Nas

Małgorzata Bętkowska

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła Studium Prawa Brytyjskiego „Introduction to English Law and the Law of the European Union” organizowane przez British Law Centres a także studia podyplomowe z prawa zamówień publicznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wpisana na listę adwokatów Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Posiada licencję doradcy restrukturyzacyjnego (nr 1072).

0+

ZATWIERDZONYCH UKŁADÓW UPADŁOŚCIOWYCH
Jak działamy?

Proces restrukturyzacji

Otwarcie restrukturyzacji

Otwarcie restrukturyzacji to formalny proces, który wymaga złożenia wniosku do sądu.

Negocjacje z wierzycielami

Negocjacje z wierzycielem są kluczowe dla uzyskania porozumienia, które może zawierać warunki spłaty długu.

Zatwierdzenie restrukturyzacji

Zatwierdzenie restrukturyzacji przez sąd, pozwala firmie na kontynuację działalności w nowych warunkach finansowych.
RESTRUKTA

Opinie naszych klientów

Masz pytanie?

Rozpocznij restrukturyzacje

Jeśli posiadają Państwo pytanie zapraszam do kontaktu

    To Top